Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Znajdź oddział
Oddziały

Alwis & Secura – Oddział Nowy Sącz
Naściszowska 11
33-300 Nowy Sącz
18 262 00 67
sacz@alwis.pl
mprusak@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Katowice
ul. Żelazna 17C/10
40-851 Katowice
48 602 335 272
dbagazinski@alwis.pl
katowice@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Tarnów
Szkotnik 25
33-100 Tarnów
14 656 16 38
tarnow@alwis.pl 
mlisowska@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kielce
ul. Czachowskiego 40
25-382 Kielce
41 365 16 41
ltuz@alwis.pl
kielce@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kraków
Al. 29 listopada 75/6
31-425 Kraków
12 648 03 64
krakow@alwis.pl
blyszczarz@alwis.pl 

Alwis & Secura – Oddział Rzeszów
Kopernika 18 A
35-002 Rzeszów
882 122 746
rzeszow@alwis.pl
skudyba@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Radom
ul. Żwirki i Wigury 33, lok. 6
26-600 Radom
696 891 280
bgajda@alwis.pl
radom@alwis.pl

Ubezpieczenie GoVital – korzystne dla klienta i dla sprzedawcy

Ubezpieczenie zdrowotne otwiera drogę do nowego poziomu usług medycznych. Szybki dostęp do badań profilaktycznych, diagnostycznych i konsultacji ze specjalistami daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale pozwala zaoszczędzić nerwy i czas. Słaba kondycja państwowej służby zdrowia pozwala agentom ubezpieczeniowym na wsparcie klienta przed i po wypadkiem, dzięki wyjątkowym polisom zdrowotnym. Na ubezpieczeniu GoVital skorzysta nie tylko Twój klient, ale i Ty sam.

Czas oczekiwania na wizytę w ramach NFZ

Przeciętny Polak spędza prawie 3 miesiące w oczekiwaniu na pojedyncze świadczenie zdrowotne NFZ. Okres ten wydłuża się nawet do 11 miesięcy, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, przy którym konieczna jest interwencja specjalisty z działu ortopedii lub chirurgii urazowej (Barometr Watch Health Care nr 19/15/02/2019). Powrót do zdrowia nie kończy się na jednej wizycie, a późniejsza rehabilitacja może okazać się kosztowna. Takiej sytuacji da się uniknąć, wykupując dobre ubezpieczenie zdrowotne.

GoVital - bez kolejek, bez stresu

Ubezpieczenie GoVital to produkt stworzony dla osób, którym zależy na sprawnym powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej po nieszczęśliwych wypadkach. Polisa obejmuje koszty organizacji świadczeń medycznych i leczenia oraz świadczenia pieniężne za pobyt w szpitalu. Brak ograniczeń co do wieku i wykonywanego zawodu pozwala ubezpieczyć do pięciu osób w ramach jednej polisy, w tym dzieci i osoby starsze. Ubezpieczonemu w ramach niefortunnego zdarzenia przysługuje aż 15 świadczeń spośród poniższych:

  • pomoc medyczna i konsultacje lekarzy: chirurg, okulista, otolaryngolog, ortopeda, kardiolog, neurolog, pulmonolog, neurochirurg, lekarz rehabilitacji, psycholog,
  • zabiegi i badania: zabiegi ambulatoryjne, badania ambulatoryjne, radiologiczne, i ultrasonograficzne, rehabilitacja,
  • pomoc opiekuńcza: transport z i do placówek medycznych, opieka pielęgniarska, sprzęt rehabilitacyjny, dostarczenie lekarstw, pomoc domowa po hospitalizacji,
  • wsparcie infolinii medycznej i szpitalnej.

Największe korzyści z posiadania GoVital

Niewątpliwym wyróżnikiem GoVital jest dostępność produktu w dwóch dogodnych wariantach, które można dopasować pod preferencje klienta. Ubezpieczenie nie zawiera również limitu kwoty, co do której pokrywany jest zakres leczenia - suma ubezpieczenia to maksymalna liczba świadczeń przypadający na jedno zdarzenie, czyli 15 świadczeń w obu wariantach. Pierwszy wariant GoVital kosztuje 149 zł. Drugi, poszerzony o dzienne świadczenia szpitalne o równowartości 100 zł za każdy dzień (maks. 3000 zł), wynosi 219 zł. Po zgłoszeniu wypadku i przekazaniu dokumentacji medycznej do Wiener, ubezpieczyciel zorganizuje wszelkie niezbędne świadczenia w ciągu 3-5 dni. Co zaskakujące, roczna składka jest niższa niż średni koszt 1 wizyty w prywatnym gabinecie ortopedy.

Więcej o korzyściach ubezpieczenia GoVital przeczytasz tutaj.

Jak skorzystasz na ubezpieczeniu, jako agent?

GoVital jest korzystny nie tylko dla klienta, ale i przyjazny agentom. Produkt możesz sprzedawać bez wychodzenia z domu, za pomocą wygodnego narzędzia do wystawiania polis online (szersze informacje uzyskasz u Menedżera Sprzedaży). Ubezpieczenie GoVital to jeden z pięciu produktów marki Wiener, którą jako agent możesz sprzedawać za pomocą linku sprzedażowego. Każda sprzedana w ten sposób polisa oznacza dodatkową prowizję.

W jaki sposób uzyskać link sprzedażowy?

Link sprzedażowy generowany jest indywidualnie dla każdego agenta. Jeśli nie masz jeszcze własnego linku, wypełnij wniosek o nadanie na stronie Cafe Wiener (dla OFWCA wniosek wypełnia Agent). Dokument znajdziesz w zakładce PLIKI. Następnie prześlij skan wniosku mailowo do swojego Menedżera Sprzedaży, który nada Ci link w wiadomości zwrotnej. Zadbaj o to, żeby Twój unikalny link dotarł do jak największej liczby klientów. Każda sprzedana polisa to korzystna prowizja dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serwis wykorzystuje pliki cookies służące do ułatwienia korzystania z serwisu i ulepszenia funkcjonalności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o dokonanie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Kontakt

Rozumiem