Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Znajdź oddział
Oddziały

Alwis & Secura – Oddział Nowy Sącz
Naściszowska 11
33-300 Nowy Sącz
18 262 00 67
sacz@alwis.pl
mprusak@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Katowice
ul. Żelazna 17C/10
40-851 Katowice
48 882 121 639
aprzybylska@alwis.pl
katowice@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Tarnów
Kochanowskiego 37
33-100 Tarnów
14 656 16 38
tarnow@alwis.pl 
mlisowska@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kielce
ul. Czachowskiego 40
25-382 Kielce
41 365 16 41
ltuz@alwis.pl
kielce@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kraków
Al. 29 listopada 75/6
31-425 Kraków
12 648 03 64
krakow@alwis.pl
blyszczarz@alwis.pl 

Alwis & Secura – Oddział Rzeszów
Kopernika 18 A
35-002 Rzeszów
882 122 746
rzeszow@alwis.pl
skudyba@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Radom
ul. Żwirki i Wigury 33, lok. 6
26-600 Radom
696 891 280
bgajda@alwis.pl
radom@alwis.pl

Pomagamy podwójnie Podopiecznym SURSUM CORDA

Chcepomagac.org to jeden z pierwszych serwisów zbiórkowych w Polsce, który od początku swojej działalności umożliwiał organizację zbiórek dobroczynnych. Od początku istnienia było to miejsce spotkania tych, którzy potrzebują pomocy, z tymi którzy pragną tę pomoc dać. Obecnie serwis prowadzi akcje zbiórkowe dla chorych i niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA i jest kontynuacją działającego do końca 2021 roku programu "Na ratunek". 

Alwis&Secura od początku istnienia serwisu chcepomagac.org jest jego partnerem i regularnie wspiera podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA. Od kilku miesięcy z sukcesem prowadzimy kolejną wspólną akcję. Alwis&Secura przekazuje 5 zł od każdej sprzedanej przez naszych Agentów polisy życiowej na podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA. Co miesiąc wspieramy kolejnych Podopiecznych.

Czerpiąc inspirację z naszego motta „Razem możemy więcej”, zaprosiliśmy do akcji Wiener! Cieszymy się, że Wiener okazał tak duże zaangażowanie i postanowił przekazać 2 zł od każdej sprzedanej przez Agentów Alwis&Secura polisy mieszkaniowej na Podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

Dzięki temu, od czerwca pomagamy podwójnie. W poprzednim miesiącu działaliśmy na rzecz Sary, dziewczynki, która zmaga się z nieuleczalną chorobą - ceroidolipofuscynozą neuronalną (CLN 2). W lipcu wspieramy Adama, chłopca z zespołem Downa i chorobą serca, który potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację.

Jako forma uznania dla naszych Agentów, co miesiąc ogłaszamy „Pomagaczy Miesiąca”, czyli tych, którzy najbardziej przyczyniają się do tej szczytnej misji, osiągając najwyższą sprzedaż. To wspaniałe wyróżnienie dla tych, którzy nie tylko rozwijają swoją działalność, ale także angażują się w pomoc potrzebującym. Serdecznie gratulujemy wszystkim dystrybutorom, którzy pomagają dzięki swojej pracy!

Możemy już zdradzić, że trwają rozmowy na temat dołączenia do naszej akcji kolejnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Cieszymy się, że naszą owocną współpracę możemy dodatkowo przekuć w coś wspaniałego – pomoc potrzebującym! To właśnie takie inicjatywy sprawiają, że świat staje się lepszy. Wspólnie możemy usprawniać życie osób potrzebujących.

Zachęcamy również do pomocy za pośrednictwem chcepomagac.org

O autorze

alwis
alwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis wykorzystuje pliki cookies służące do ułatwienia korzystania z serwisu i ulepszenia funkcjonalności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o dokonanie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Kontakt

Rozumiem