Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Znajdź oddział
Oddziały

Alwis & Secura – Oddział Nowy Sącz
Naściszowska 11
33-300 Nowy Sącz
18 262 00 67
sacz@alwis.pl
mprusak@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Katowice
ul. Żelazna 17C/10
40-851 Katowice
48 602 335 272
dbagazinski@alwis.pl
katowice@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Tarnów
Szkotnik 25
33-100 Tarnów
14 656 16 38
tarnow@alwis.pl 
mlisowska@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kielce
ul. Czachowskiego 40
25-382 Kielce
41 365 16 41
ltuz@alwis.pl
kielce@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kraków
Al. 29 listopada 75/6
31-425 Kraków
12 648 03 64
krakow@alwis.pl
blyszczarz@alwis.pl 

Alwis & Secura – Oddział Rzeszów
Kopernika 18 A
35-002 Rzeszów
882 122 746
rzeszow@alwis.pl
skudyba@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Radom
ul. Żwirki i Wigury 33, lok. 6
26-600 Radom
696 891 280
bgajda@alwis.pl
radom@alwis.pl

Pomóż swoim klientom uzyskać dostęp do światowej kadry medycznej z MEDIPASS

MEDIPASS to przepustka do zagranicznych lekarzy - umożliwia Polakom dostęp do światowej medycyny bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie zapewnia klientowi rocznie dostęp do 2 eksperckich opinii medycznych z całego świata, bazujących na najnowszych osiągnięciach medycyny.

Światowe instytucje medyczne na wyciągnięcie ręki

Celem polisy MEDIPASS jest pomoc w trudnej sytuacji zdrowotnej, szczególnie jeśli choroba jest ciężka do zdiagnozowania lub diagnoza okazała się nietrafna. Opinie sporządza lekarz lub zespół lekarzy z czołowej instytucji medycznej specjalizującej się w diagnozowaniu oraz leczeniu danego schorzenia z takich krajów jak m.in.: USA, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Szwajcaria, Hiszpania. MEDIPASS umożliwia dostęp do ponad 1000 światowej klasy specjalistów z 36 krajów. Z ubezpieczenia można skorzystać przy diagnozie ponad 35 schorzeń z następujących dziedzin:

  • onkologia (wszystkie rodzaje nowotworów),
  • kardiologia i kardiochirurgia,
  • neurologia i neurochirurgia,
  • ortopedia (w tym złamania).

Szybka pomoc, gdy liczy się czas

Problemy zdrowotne to sytuacje, w których czas ma znaczenie – prywatną opinię lekarską w formie raportu uzyskuje się w ciągu 14 dni od dostarczenia dokumentacji medycznej. Dokument tłumaczony jest na język polski, a w trakcie całego procesu ubezpieczonemu towarzyszy przydzielony Opiekun Pacjenta. Umowa może być zawarta w wariancie indywidualnym lub rodzinnym (maksymalnie 6 osób). W wariancie rodzinnym mogą być ubezpieczeni małżonkowie lub partnerzy oraz ich dzieci. Roczna polisa rodzinna to koszt 249 zł, a opcja indywidualna 99 zł.

MEDIPASS to nie tylko opinia

W odróżnieniu od podobnych produktów na rynku MEDIPASS jest opinią ekspercką, na którą składa się nie tylko analiza stanu zdrowia, ale też diagnoza przypadku lub weryfikacja wystawionej przez polskich lekarzy diagnozy. Ekspercka opinia medyczna może po raz pierwszy diagnozować dolegliwość ubezpieczonego. Wystarczy wykonać i dostarczyć badania potwierdzające występowanie objawów dolegliwości.

Jakie korzyści niesie MEDIPASS dla agenta?

Polisa MEDIPASS to jeden z pięciu produktów marki Wiener, którą jako agent możesz sprzedawać za pomocą linku referencyjnego. Każda sprzedana w ten sposób polisa oznacza dodatkową prowizję. Dla wygody Twojej i klienta, produkt możesz sprzedawać bez wychodzenia z domu, przy pomocy narzędzia do wystawiania polis online (szersze informacje uzyskasz u Menedżera Sprzedaży).

Zdobądź link sprzedażowy w 2 prostych krokach

Link sprzedażowy generowany jest indywidualnie dla każdego agenta. Jeśli nie masz jeszcze własnego linku, wypełnij wniosek o nadanie na stronie Cafe Wiener (dla OFWCA wniosek wypełnia Agent). Dokument znajdziesz w zakładce PLIKI. Następnie prześlij skan wniosku mailowo do swojego Menedżera Sprzedaży, który nada Ci link w wiadomości zwrotnej. Zadbaj o to, żeby Twój unikalny link dotarł do jak największej liczby klientów. Każda sprzedana polisa to korzystna prowizja dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Serwis wykorzystuje pliki cookies służące do ułatwienia korzystania z serwisu i ulepszenia funkcjonalności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o dokonanie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Kontakt

Rozumiem