Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Znajdź oddział
Oddziały

Alwis & Secura – Oddział Nowy Sącz
Naściszowska 11
33-300 Nowy Sącz
18 262 00 67
sacz@alwis.pl
mprusak@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Katowice
ul. Żelazna 17C/10
40-851 Katowice
48 882 121 639
aprzybylska@alwis.pl
katowice@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Tarnów
Kochanowskiego 37
33-100 Tarnów
14 656 16 38
tarnow@alwis.pl 
mlisowska@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kielce
ul. Czachowskiego 40
25-382 Kielce
41 365 16 41
ltuz@alwis.pl
kielce@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kraków
Al. 29 listopada 75/6
31-425 Kraków
12 648 03 64
krakow@alwis.pl
blyszczarz@alwis.pl 

Alwis & Secura – Oddział Rzeszów
Kopernika 18 A
35-002 Rzeszów
882 122 746
rzeszow@alwis.pl
skudyba@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Radom
ul. Żwirki i Wigury 33, lok. 6
26-600 Radom
696 891 280
bgajda@alwis.pl
radom@alwis.pl

Razem dla Emilki

W lipcu zapraszamy do włączenia się w naszą akcję na rzecz Emilki, małej bohaterki, która od urodzenia walczy z rzadkimi chorobami. Każda sprzedana polisa życiowa przez Alwis&Secura oznacza przekazanie 5 zł na rzecz Podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA, które wspiera dzieci takie jak Emilka w ich trudnych wyzwaniach zdrowotnych.

Dowiedz się więcej o Emilce i sposobach pomocy tutaj: link do zbiórki

Emilka przyszła na świat zaledwie z 9 punktami w skali Apgar. Już w szpitalu pojawiły się pierwsze przesłanki, że ma problemy ze słuchem. Diagnoza została potwierdzona, a rodzina musiała szybko przystosować się do rzeczywistości, że Emilka będzie potrzebowała specjalistycznej opieki.

Trzeci miesiąc życia przyniósł pierwsze napady padaczkowe, które z czasem zaczęły się nasilać. Po dalszych badaniach lekarze potwierdzili, że Emilka cierpi na zespół Westa, padaczkę lekooporną, encefalopatię nieokreśloną oraz inne rzadkie schorzenia neurologiczne. Jej życie jest nieustanną walką z infekcjami układu oddechowego, które wymagają częstych hospitalizacji i opieki w warunkach intensywnej terapii.

Każdy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem, wymagającym nie tylko fizycznej, ale i emocjonalnej siły. Emilka jest osobą całkowicie zależną od opieki. Jest karmiona przez sondę PEG, wymaga stałego nadzoru i intensywnej rehabilitacji, aby zapobiec przykurczom i utrzymać jej jak najlepszą jakość życia. Pomimo wszystkich przeciwności, jej uśmiech i determinacja są dla naszej rodziny niezmiernie budujące.

👉W lipcu każda sprzedana polisa życiowa przekłada się na 5 zł na rzecz leczenia Emilki. Twoja polisa życiowa staje się teraz nie tylko zabezpieczeniem dla Ciebie, ale także filarem wsparcia dla tej dziewczynki. To więcej niż ubezpieczenie - to szansa na czynienie dobra i pomoc innym w ich najtrudniejszych chwilach.

Dzięki Waszej pomocy możemy zaoferować Emilce szansę na lepsze jutro. Każda złotówka jest nieoceniona i wspiera nie tylko jej leczenie, ale i codzienny rozwój. Razem możemy uczynić wiele więcej!

📢 Podziel się tą wiadomością! Im więcej osób dowie się o naszej inicjatywie, tym większe wsparcie będziemy mogli zaoferować.

Dołącz do naszej misji i pomóż Emilce oraz innym dzieciom z rzadkimi chorobami. Twój wkład ma ogromne znaczenie i może zmienić ich życie na lepsze!

O autorze

alwis
alwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis wykorzystuje pliki cookies służące do ułatwienia korzystania z serwisu i ulepszenia funkcjonalności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o dokonanie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Kontakt

Rozumiem