Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Zadzwoń do nas: 18 444 28 20
Znajdź oddział
Oddziały

Alwis & Secura – Oddział Nowy Sącz
Naściszowska 11
33-300 Nowy Sącz
18 262 00 67
sacz@alwis.pl
mprusak@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Katowice
ul. Żelazna 17C/10
40-851 Katowice
48 882 121 639
aprzybylska@alwis.pl
katowice@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Tarnów
Kochanowskiego 37
33-100 Tarnów
14 656 16 38
tarnow@alwis.pl 
mlisowska@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kielce
ul. Czachowskiego 40
25-382 Kielce
41 365 16 41
ltuz@alwis.pl
kielce@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Kraków
Al. 29 listopada 75/6
31-425 Kraków
12 648 03 64
krakow@alwis.pl
blyszczarz@alwis.pl 

Alwis & Secura – Oddział Rzeszów
Kopernika 18 A
35-002 Rzeszów
882 122 746
rzeszow@alwis.pl
skudyba@alwis.pl

Alwis & Secura – Oddział Radom
ul. Żwirki i Wigury 33, lok. 6
26-600 Radom
696 891 280
bgajda@alwis.pl
radom@alwis.pl

Wspólnie dla Jowity – Razem możemy uczynić cuda!

W życiu każdego z nas zdarzają się chwile, które stawiają przed nami wyzwania, sprawiając, że musimy okazać niezwykłą siłę i determinację. Jednak historia Jowity, ośmioletniej dziewczynki pełnej uroku, to przykład, który nas wszystkich inspiruje. Mimo trudności zdrowotnych, którym musi stawić czoła każdego dnia, Jowita emanuje uśmiechem i pozytywną energią.

Siła Ducha Młodej Wojowniczki

Jowita od pierwszych chwil swojego życia musiała stawić czoła niezliczonym przeciwnościom. Niedosłuch oraz problemy z nerkami stanowią tylko część wyzwań, z którymi musi się zmierzyć. Ale nawet w obliczu tych trudności, jej determinacja i siła ducha pozostają niezłomne. Jej małe, ale pełne determinacji rączki są symbolem walki i nadziei na lepsze jutro. Pomimo tego, że rozwija się nieco wolniej niż jej rówieśnicy, jej radosny duch nie gaśnie, co daje nam wszystkim wielką lekcję odwagi i optymizmu.

Jowita potrzebuje naszej pomocy, aby zapewnić sobie niezbędne leczenie. Możemy wesprzeć ją w tej walce, dokonując darowizny na specjalnie dedykowanej stronie internetowej strona zbiórki dla Jowity.

Moc Przemiany Poprzez Działanie

Ale to nie wszystko! Działając wspólnie z Alwis&Secura, mamy szansę wpłynąć na życie Jowity również poprzez naszą codzienną pracę.

Przez cały miesiąc kwiecień, od każdej sprzedanej polisy życiowej, firma przekaże 5 zł na leczenie Jowity.

Oznacza to, że nasza praca staje się nie tylko sposobem na zabezpieczenie przyszłości naszych klientów, ale także sposobem na realne wsparcie tej wyjątkowej dziewczynki w jej walce o zdrowie i szczęście.

Dołącz do Misji – Wspólnie Tworzymy Lepsze Jutro

Zachęcamy Was również do regularnego odwiedzania strony zbiórki dla Jowity. Niech ta akcja będzie dowodem na to, że kiedy łączymy siły, jesteśmy w stanie wprowadzić pozytywną zmianę w życiu tych, którzy tego potrzebują.

Niech nasza wspólna praca stanie się iskrą nadziei dla Jowity i wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia. Razem możemy uczynić cuda i sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla nas wszystkich!

O autorze

alwis
alwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis wykorzystuje pliki cookies służące do ułatwienia korzystania z serwisu i ulepszenia funkcjonalności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o dokonanie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Kontakt

Rozumiem